Myčky a desinfikátory, polohovací a antidekubitní pomůcky a matrace, hygiena ležících pacientů, nerezový program, vakuové fixační prostředky a další...CSO OSTRAVA s.r.o. - zdravotnická technika pro vybavení nemocnic
HOMEO společnostiKatalog výrobkůCeník výrobkůReferenceObsah našeho webuNapište nám

ENGLISH PAGES     PYCCKNE CTPAHNUbI

Pošlete nám e-mail


O společnosti

Profil firmy

CSO OSTRAVA s.r.o. je moderní, dynamická, inovativní a úspěšně se rozvíjející česká firma s více než patnáctiletou tradicí, která se zabývá vývojem, výrobou, dodávkami a servisem zařízení pro manipulaci a hygienu ležících pacientů a dalšího vybavení pro ošetřovatelství a domácí péči.

Mezi naše hlavní výrobní produkty značky CSO patří: myčky a desinfikátory podložních mís a bažantů, sprchovací lůžka a panely, perličkové polohovací a rehabilitační pomůcky.

Bližší informace o výrobním a prodejním programu naší firmy najdete v sekci Katalog.

Historie a vývoj

Naše firma vznikla v roce 1991 jako fyzická osoba.

V roce 1996 došlo ke změně právní formy firmy z osoby samostatně výdělečně činné na společnost s ručením omezeným s názvem CSO OSTRAVA s.r.o.

V roce 2000 provedla naše společnost rozsáhlou investici do pořízení vlastních firemních prostorů a posléze přestěhovala do nich všechny svá oddělení a činnosti.

V roce 2007 jsme v rámci řízení rozvoje naší firmy zavedli systém managementu jakosti dle souboru norem ČSN EN ISO 9001:2001, úspěšně jsme prošli jeho certifikací a získali od společnosti Audiso s.r.o. certifikát. V roce 2008 jsme úspěšně prošli i jeho reauditem.


CSO OSTRAVA s.r.o.

CSO OSTRAVA s.r.o., Blanick 1/170, 724 00 Ostrava-Star Bl
tel/fax +420-596 780 538
© CSO OSTRAVA s.r.o. 2000-2024