Myčky a desinfikátory, polohovací a antidekubitní pomůcky a matrace, hygiena ležících pacientů, nerezový program, vakuové fixační prostředky a další...CSO OSTRAVA s.r.o. - zdravotnická technika pro vybavení nemocnic
HOMEO společnostiKatalog výrobkůCeník výrobkůReferenceObsah našeho webuNapište nám

ENGLISH PAGES     PYCCKNE CTPAHNUbI

Pošlete nám e-mail


Napište nám

   Uvědomujeme si, jak důležitá je komunikace se zákazníky. Chceme stále zlepšovat své služby, naplňovat Vaše potřeby a usnadňovat Vám cestu k získání informací a ke spojení s naší firmou. Připravili jsme proto pro Vás čtyři formuláře, pomocí nichž nás můžete pohodlně a rychle kontaktovat. Na všechny Vaše dotazy, připomínky a přání Vám obratem odpovíme.

   Chcete-li nám něco sdělit, vyjádřit své přání, připomínku, kritiku i chválu, nebo potřebujete-li jakékoli informace technického, obchodního či uživatelského zaměření, použijte formulář pro informace a připomínky.

   Jste-li spokojeni (nebo i nespokojeni) s našimi výrobky a službami a chcete-li se o své zkušenosti podělit s ostatními čtenáři, sdělte svůj názor na naši firmu pomocí formuláře pro reference. Vaše vyjádření zveřejníme v rubrice Reference - vyjádření zákazníků.

   K objednání zboží můžete využít našeho eshopu.


CSO OSTRAVA s.r.o.

CSO OSTRAVA s.r.o., Blanická 1/170, 724 00 Ostrava-Stará Bělá
tel/fax +420-596 780 538
© CSO OSTRAVA s.r.o. 2000-2008