Myčky a desinfikátory, polohovací a antidekubitní pomůcky a matrace, hygiena ležících pacientů, nerezový program, vakuové fixační prostředky a další...CSO OSTRAVA s.r.o. - zdravotnická technika pro vybavení nemocnic
HOMEO společnostiKatalog výrobkůCeník výrobkůReferenceObsah našeho webuNapište nám

ENGLISH PAGES     PYCCKNE CTPAHNUbI

Pošlete nám e-mail


O společnosti

Ochrana osobních údajů

   Připravili jsme tuto stránku o ochraně osobních údajů, abychom Vás informovali o tom, jak naložíme s údaji, které v některých případech od Vás můžeme získat.

   Při Vašem běžném prohlížení našeho webu a "brouzdání" po našich stránkách o Vás nemůžeme získat žádné informace, které by Vás mohly identifikovat. Pro účely statistiky návštěvnosti server zjišťuje pouze obecné údaje jako počty návštěv, shlédnuté stránky, průměrný čas strávený na stránkách, množství dat přenesených ze serveru atd. Tyto údaje jsou anonymní a slouží nám ke sledování čtenosti našeho webu.

   Pro vzájemnou komunikaci a její usnadnění jsme pro Vás připravili několik formulářů. V těchto formulářích vyplňujete určité osobní údaje jako jméno, adresu, e-mail atd. Snažili jsme se, aby v každém formuláři bylo minimum povinných údajů, vždy podle druhu a účelu formuláře. Tyto údaje vyplňujete proto, abychom Vám mohli odpovědět na Vaše připomínky, zaslat Vám požadované informace, vyřídit Vaši objednávku. Použijeme je tedy výhradně k účelu daného formuláře.

   Zavazujeme se, že získané údaje od Vás:

  • nezneužijeme k jinému účelu, než k jakému byly získány,
  • budeme ochraňovat v naší firmě a zamezíme přístup k nim nepovolaným osobám,
  • nepředáme žádné další organizaci ani jednotlivci,
  • neposkytneme jako zdroj informace pro nevyžádanou reklamu.


CSO OSTRAVA s.r.o.

CSO OSTRAVA s.r.o., Blanická 1/170, 724 00 Ostrava-Stará Bělá
tel/fax +420-596 780 538
© CSO OSTRAVA s.r.o. 2000-2021